Ośrodek sportu i rekreacji w Szczecinku - Drodzy Biegacze! Niestety mamy dla Was smutną informację – w tym roku nie uda nam się zorganizować 37. Memoriału im. Winanda Osińskiego

 

Drodzy Biegacze!

Niestety mamy dla Was smutną informację – w tym roku nie uda nam się zorganizować 37. Memoriału im. Winanda Osińskiego. Chwilę po odwołaniu imprezy w kwietniowym terminie pojawiła się nadzieja, że sytuacja epidemiologiczna będzie się poprawiać, a odmrażanie kolejnych sektorów pozwoli na organizację masowych imprez sportowych. Niestety – koronawirus SARS-CoV-2 w dalszym ciągu jest obecny w codziennym życiu Europejczyków. Jak na razie nie widać konkretnych przesłanek pozwalających stwierdzić, że przepisy w najbliższym czasie umożliwią organizację imprez podobnych do naszej. Nie możemy w związku z tym dłużej zwlekać z ogłoszeniem tej przykrej decyzji. Jednocześnie wszyscy mamy nadzieję, że w przyszłym roku nic już nie będzie stało na przeszkodzie w organizacji wydarzenia, na które wszyscy czekamy. Znamy już także planowany termin – 25.04.2021!

Jeśli chodzi o zwrot poniesionych przez Was kosztów wpisowego proponujemy dwojakie rozwiązanie – jedno to przesunięcie wpłaconych środków na przyszłoroczną edycję, a drugie to zwrot pieniędzy na wskazany numer konta. W najbliższych dniach zwrócimy się do Was z mailowym zapytaniem w tej sprawie.

Tymczasem życzymy Wam wszystkim dobrej formy. Śledźcie nasz fanpage w kolejnych miesiącach!

Aktualności
wydarzenia