Ośrodek sportu i rekreacji w Szczecinku - VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL BALONOWY W SZCZECINKU 1 - 3 LIPCA

Opracowany już został program Festiwalu Balonowego 2016. Zwracamy Państwa uwagę na to, że zmieniony został dzień Nocnego Pokazu Balonów. Ze względu na kolidujący termin z imprezą Disco-Polo, zdecydowaliśmy się Pokaz Nocny zorganizować w piątek, a nie jak dotychczas w sobotę. Zmieniliśmy także miejsce pokazu aby ułatwić dotarcie Mieszkańcom, którzy popołudnie spędzać będą w Strefie Kibica przy Zamku. W tym roku Pokaz Nocny odbędzie się w piątek 1. lipca na terenach OSiR. Zapraszamy!

AGENDA

piątek 1. lipca

19.30 - Otwarcie Festiwalu - I start balonów - tereny OSiR

22:30 - Nocny Pokaz Balonów - tereny OSiR

sobota 2. lipca

05:45 - II start balonów - tereny OSiR

12:00 - parada załóg balonowych przez miasto i prezentacja Uczestników przy Zamku w Szczecinku. Dokładana trasa przejazdu podana będzie kilka dni przed Festiwalem. Uzależniona jest od uczestnictwa orkiestry, na której potwierdzenie czekamy do czerwca.

19:30 - III start balonów - tereny OSiR

 

niedziela 3. lipca

19:30 - IV start balonów - tereny OSiR

Wszyscy piloci otrzymują również możliwość startu w niedzielę rano, około godz. 6:00. Jednak ze względu na wypełniony program Festiwalu start ten nie jest oficjalną częścią imprezy. Bierze w nim udział za zwyczaj ok. połowa Uczestników.Jednak Mieszkańców miasta serdecznie zapraszamy na tereny OSiR aby zobaczyć dodatkowy start balonów.

Aktualności
wydarzenia