Ośrodek sportu i rekreacji w Szczecinku - „Na sportowo z OSiR-em”

Miejsko- Powiatowe Ferie Zimowe dla dzieci!

Zbliża się czas zasłużonego odpoczynku dzieci czyli ferie. Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Samorządową Agencją Promocji i Kultury, zaprasza na aktywne spędzenie tego czasu. W tym roku proponujemy dwie grupy tematyczne: „Zoolandia w SAPiK-u” oraz „Na sportowo z OSiR-em”.Grupa „Zoolandia” umożliwi najmłodszym poznanie świata zwierząt. Zaplanowaliśmy spotkania ze znawcami przyrody i leśnikami, będziemy też wykonywać karmniki, tworzyć pacynki do teatrzyku kukiełkowego i świetnie się przy tym bawić. Zabierzemy również dzieci na ciekawe wycieczki, m.in. do Poznania gdzie odwiedzimy Palmiarnię oraz Manufakturę Słodyczy, oraz do fabryki pluszaków w Koszalinie. Te i inne wycieczki, niezapomniane przygody
i przede wszystkim dobra zabawa, rozpoczną się już 1 lutego i potrwają dwa tygodnie.
Grupa sportowa OSiR spędzi ferie aktywnie, poprawiając swoją kondycję fizyczną i doskonale się przy tym bawiąc. Nie zabraknie zawodów sprawnościowych czy wizyt na basenie. Zajęcia poprowadzą instruktorzy OSiR-u. Grupa ta będzie również uczestniczyła we wszystkich wycieczkach feryjnych.
Zapisy do obydwu grup już 21 stycznia 2016 r. o godz. 16:00, osobiście
w siedzibie SAPiK-u, ul. Kilińskiego 1. Oferta przygotowana dla dzieci w wieku szkolnym. Opłata za ferie to 50 zł / 2 tygodnie. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowy plan ferii w najbliższym czasie na stronie www.sapik.pl i pod numerem tel. 94 37 236 97. Serdecznie zapraszamy !

Aktualności
wydarzenia