Ośrodek sportu i rekreacji w Szczecinku - Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Eugeniusza Szybistego

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Eugeniusza Szybistego, Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w latach 2007-2015.

Poprzez swoją pracę pokazywał nam z jaką odpowiedzialnością i zaangażowaniem należy kierować jednostką samorządową, zawsze mając na uwadze przede wszystkim dobro społeczne.  Starał się jak najlepiej i najrzetelniej przekazać nam wiedzę i umiejętności niezbędne do wypełniania zadań spoczywających na OSiR-ze. Oprócz pracy w firmie, osobiście był zaangażowany w rozwój miasta i powiatu, codzienne obowiązki wykonywał z pasją, dzieląc się z nami własną wiedzą i doświadczeniem.

Dane nam było spotkać na swej drodze wyjątkowego, zawsze oddanego innym człowieka. Pan Eugeniusz Szybisty był wzorem  owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy, dla każdego miał serdeczny uśmiech i wyciągniętą dłoń na powitanie. Dlatego trudno jest nam dzisiaj żegnać człowieka, który zawsze miał świadomość tego, że “dyrektorem się bywa, a człowiekiem się jest”. Wspólnie spędzone chwile, „przedeptane ścieżki", wspólne radości, a czasem i smutki zostaną w naszych sercach i pamięci.

Rodzinie oraz Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia. 

Aktualności
wydarzenia