x

Eliminacje Mistrzostw Polski Oldbojów ponownie w Szczecinku

Już w piątek 15 maja w Szczecinku rozpoczynają się Eliminacje Mistrzostw Polski Oldbojów (42+). Mecze 1. kolejki ruszają już o godz. 18:00 na boiskach OSiR. W rywalizacji wezmą udział reprezentacje czterech województw: Zachodniopomorskiego, Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Wielkopolskiego. Zgodnie z ustaleniami każda z drużyn liczy do 23 zawodników (20 zawodników+3 osoby dodatkowe). Warto przypomnieć, że w 2023 r. na tym samym turnieju w Szczecinku zachodniopomorska reprezentacja pewnie awansowała do turnieju głównego. W tym roku również liczymy na dobry występ.