Od czwartku 4. czerwca rusza wyciąg do nart wodnych
Informujemy, że w czwartek 4. czerwca od godz. 12:00 pierwszy raz w tegorocznym sezonie będzie można skorzystać z przejazdów na wyciągu do nart wodnych. Instalacja po przerwie jesienno-zimowej jest już gotowa do użytku. Jak co roku zapraszamy miłośników sportów wodnych, a także wszystkich chętnych do odwiedzania pomostu przy Plaży Miejskiej. Zachęcamy również do śledzenia aktualnych komunikatów związanych z funkcjonowaniem wyciągu na stronie Facebook oraz do zapoznania się z regulaminem oraz cennikiem na stronie www.wyciag.szczecinek.pl.