Ważny komunikat!Drodzy Biegacze! W obliczu trudnej sytuacji, która nas wszystkich dotknęła, jesteśmy zmuszeni odwołać kwietniowy Memoriał im. Winanda Osińskiego.

 

Drodzy Biegacze!

W obliczu trudnej sytuacji, która nas wszystkich dotknęła, jesteśmy zmuszeni odwołać kwietniowy Memoriał im. Winanda Osińskiego. Organizacja tego wydarzenia jest niemożliwa w momencie, gdy zmagamy się z zagrożeniem epidemicznym. Zrobimy co w naszej mocy, by przeprowadzić naszą wspólną imprezę w terminie jesiennym. Konkretnej daty w obliczu wielu zmiennych na razie jednak nie ustalamy.

Zwrot opłaty startowej będzie możliwy w momencie wyznaczenia nowego terminu. Postaramy się poinformować o tym jak najwcześniej, jednak prosimy o chwilę wyrozumiałości.

Od dnia dzisiejszego zawieszona zostaje możliwość zapisania się na udział w biegu głównym i biegach młodzieżowych. O dalszych postanowieniach będziemy informować w osobnych komunikatach. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem kontakt@bieg.szczecinek.pl

Dbajcie o siebie, swoją formę i stosujcie się do zaleceń. Jesteśmy przekonani, że wyjdziemy z tego silniejsi i z jeszcze większą radością spotkamy się na biegowych trasach!

Aktualności
wydarzenia