WITAJCIE BIEGACZE! 37. Bieg Uliczny memoriał Winanda Osińskiego w Szczecinku! (nowy termin)

WITAJCIE BIEGACZE!
Po wielu analizach jeszcze w tym roku postanowiliśmy zaprosić Was na 37. Bieg Uliczny memoriał Winanda Osińskiego w Szczecinku!
Jest to najważniejsza impreza dla biegaczy w regionie i zdecydowaliśmy, że byłoby żal, gdyby nie odbyła się drugi rok z rzędu... W tym roku ze względu na sytuację pandemiczną w kraju i na świecie odbędzie się tylko Bieg Główny wiodący ulicami urokliwego Szczecinka na dystansie 10 kilometrów.
Bieg odbędzie się 22. sierpnia o godzinie 9:00. Ustaliliśmy limit uczestników na 400 osób, a pierwszeństwo dokonania zapisów mają osoby, które chęć udziału w Biegu zgłosiły w ubiegłbym roku i nie zdecydowały się na zwrot wpisowego. Czas na potwierdzenie deklaracji udziału jest do 18 lipca (każdy z zapisanych biegaczy otrzymał wiadomość sms, e-mail), a otwarte zapisy ruszą już 19 lipca! Trasa jak zwykle posiadać będzie atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
Link do potwierdzenia udziału dla osób zgłoszonych - opłaconych :
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php... ---> moje zgłoszenie --> Aby kontynuować, musisz być zalogowany --> klikamy zapisz (pojawi się komunikat w celu potwierdzenia uczestnictwa).
Zapewniamy dla wszystkich startujących w biegu głównym bogaty pakiet startowy, a dla uczestników, którzy ukończą bieg przewidziano losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych. Szczegóły wkrótce!
Zapisy na stronie www.bieg.szczecinek.pl z uwzględnieniem terminów o których mowa powyżej.
DO ZOBACZENIA W SZCZECINKU!
 

Aktualności
wydarzenia